ЛЬВІВ: ЩО ПОДИВИТИСЯ

 

Культурний і гастрономічний Львів: що подивитися і де погуляти

Львів – красиве колоритне місто на заході України. Його називають культурним центром не просто так: туристу відкриваються найцікавіші місця, історичні та архітектурні пам’ятки буквально з першої хвилини знайомства. Навіть за один день або у вихідні вам буде що подивитися, і чим довше ви тут відпочиватимете, тим більше краси вам відкриється. А ще Львів – це місто смачної кухні.

Пам’ятки Львова

У Львові понад 2,5 тисячі історичних пам’яток архітектури та історії, багато з яких представляють світову спадщину ЮНЕСКО.

Костел Святих Ольги та Єлизавети (Ельжбети)

Якщо перше, що ви побачили, приїхавши у Львів, – це перон залізничного вокзалу, починайте свою захоплюючу подорож маршрутом дев’ятого трамвая у бік центру міста. На площі Кропивницького,1 знаходиться найвища (88 метрів) пам’ятна споруда Львова – Костел Святих Ольги і Єлизавети.

Пам'ятки Львова: Костел Свв. Ольгі і Єлизавети біля вокзалу

Неоготика зачаровує і породжує дивовижну естетичну насолоду. Довгі шпилі, стрілчасті арки та розетта над входом… – будівля дихає шляхетністю та величчю. З лівого боку храму є вихід на оглядовий майданчик, звідки відкривається чудовий краєвид на старе місто – обов’язково варто сходити.

Собор Святого Юра

Архікатедральний Собор Св. Юра – сакральна пам’ятка Львова, перлина української архітектури епохи пізнього бароко. Стиль був створений для священних культових споруд і покликаний справляти незабутнє враження на віруючих, показуючи велич Бога і нікчемність людини в порівнянні з небом.

Куди піти у Львові: Собор Святого Юра на площі Св. Юра, 5

Палац Потоцьких і цікаві місця дорогою

Гуляти влітку у Львові – одне задоволення. Через вулицю від саду Святоюрського Собору ще одна зелена зона – парк імені Івана Франка, а в кілометрі – пам’ятник рюкзаку біля Львівського національного Університету. «Приміряти» його і заселфитися поруч – свого роду затвердити себе в статусі туриста, який прагне нових відкриттів.

Що подивитися у Львові: Палац Потоцьких

Високий Замок

Барвисті Селфі, соковиті кадри на фоні міста, огляд з висоти пташиного польоту, старовинний Львів як на долоні… Вам на Високий Замок. Точніше на оглядовий майданчик на Княжій (Замковій) горі.

Панорама міста з оглядового майданчика Високого Замку.

Палац Корнякта – свого часу найімпозантніша у Львові кам’яниця, побудована для багатого львівського купця; будинок №4 «Чорна Кам’яниця»Палац флорентійського купця Бандінеллі та ще чотири десятки будівель іменитих городян, кожна з яких побудована за унікальним проектом. На більшості збереглися елементи готичної архітектури XV-XVI століть та пізнього ренесансу

Чотири фонтани зі статуями героїв античної міфології: Діани, Адоніса, Амфітрити та Нептуна. Це все – твори знаменитого львівського скульптора австрійського коріння Гартмана Вітвера.

Фонтан «Нептун» на площі Ринок у Львові

 Львівська міська ратуша – 65-метрова вежа XIV сторіччя, в якій засідає Львівська міськрада. Нагорі є оглядовий майданчик, звідки відкривається розкішна панорама міста.

Театри і музеї Львова

Львівський Національний Академічний театр опери та балету

Театр опери і балету - куди піти у Львові

Українська